Zakroczym: Dyrektor GOK na kolejne 7 lat

Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski powołał Katarzynę Kiliś na kolejną 7-letnią kadencję dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury.

– Chyba nie ma osoby, która nie doceni tego co w naszym GOK przez ostatnie 5 lat zrobiła Pani dyrektor. Bogata oferta zajęć dla dzieci i dorosłych, wyjazdy do teatru, akcje lato w mieście i zima w mieście dla dzieci, wydarzenia dla naszych kół seniorów i wiele innych atrakcji i wydarzeń dla całej lokalnej społeczności – mówi burmistrz Artur Ciecierski.

Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu, za sprawą pani dyrektor, oferuje nam szeroką ofertę zajęć i warsztatów dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Koncerty, wyjazdy do teatrów, kin, pokazy, teatrzyki, kolędowania, imprezy dla dzieci, akcja lato i zima w mieście – te i inne wydarzenia były cyklicznie realizowane w ostatnich latach. Nawet w dobie koronawirusa, mimo znacznych obostrzeń, udało się prowadzić zajęcia on-line, czy przeprowadzić “zimę w mieście”.

Na uwagę zasługuje fakt, iż wielu podopiecznych GOK-u odnosi ogromne sukcesy w konkursach i festiwalach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.

W ciągu ostatnich 5 lat kadencji pani dyrektor Katarzyny Kiliś, zadziało się bardzo wiele i liczymy na to, że zadzieje się jeszcze więcej w ciągu kolejnej 7-letniej kadencji.