Zakroczym: Młodzież chce dalszego rozwoju gminy

W trakcie wtorkowego (21.08) spotkania młodzieży z Burmistrzem Zakroczymia Arturem Ciecierskim, padło wiele pomysłów do przyszłej realizacji. Młodzi zakroczymianie chcą mieć miejsca do relaksu oraz uprawniania różnych dyscyplin sportowych.

Podczas spotkania młodzież mówiła wprost, że brakuje im miejsca na zorganizowanie grilla czy spotkanie się przy ognisku. Padł pomysł przygotowania miejsca z altaną i ławkami gdzie można zrobić grilla i zjeść posiłek oraz posiedzieć ze znajomymi. Młodzież pragnie dalszej rozbudowy infrastruktury sportowej. Wkrótce do ich użytku oddane zostanie pełnowymiarowe boisko piłkarskie z nowymi trybunami oraz bocznymi boiskami do innych dyscyplin sportowych.

Burmistrz Artur Ciecierski od początku swojego urzędowania podkreśla, że młodzież i dzieci są jego oczkiem w głowie. Dzięki jego decyzjom co roku grupa dzieci wyjeżdża na wakacje. Gmina opłaca kierowcę oraz daje do dyspozycji autobus szkolny. W szkołach przeprowadzono niezbędne remonty a w placówkach w Zakroczymiu i Wojszczycach doprowadzono gaz ziemny. Poprawiły się warunki do nauki dla najmłodszych mieszkańców.

Było to pierwsze takie spotkanie z dziećmi i młodzieżą w historii Zakroczymia. Wcześniej nikt nie chciał z nimi rozmawiać. Zmiany zaczęły się wraz ze zmianą na stanowisku burmistrza. Artur Ciecierski ubiegać będzie się o reelekcję. Czy rozwój gminy i chęć współpracy z mieszkańcami przy planowaniu dalszych inwestycji to jest to czego oczekują mieszkańcy?

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.