Zakroczym: Pijany spowodował kolizję

W poniedziałek (19.11) na 324 kilometrze drogi krajowej nr 7 na wysokości Zakroczymia doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Niestety sprawca zdarzenia miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierujący Chryslerem 42-letni mieszkaniec Warszawy, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i jadąc lewym pasem uderzył w barierki energochłonne a następnie odbił i zjechał na prawy pas uderzając w Seata Toledo który prowadził 51-letni mieszkaniec powiatu płockiego.

Przybyli na miejsce policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Niestety sprawca kolizji wydmuchał ponad promil alkoholu. W związku z tym sprawa znajdzie swój finał w sądzie, gdzie 42-latek odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji drogowej.

Na miejscu zdarzenia interweniowała również Straż Pożarna z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. W wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń i nie wymagał pomocy medycznej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.