Zakroczym: Tygodnik Nowodworski przeprasza Burmistrza

W dzisiejszym (3.10) wydaniu Tygodnika Nowodworskiego opublikowane zostały przeprosiny ze strony redakcji w stosunku do Burmistrza Zakroczymia Artura Ciecierskiego. Redakcja w okresie od 18 kwietnia 2018 roku, publicznie szkalowała dobre imię włodarza.

Od kwietnia br. przez Tygodnik przelała się fala pomówień i szkalowań dobrego imienia Burmistrza Artura Ciecierskiego. Zostało złożone zawiadomienie do prokuratury. Prokurator odmówił wszczęcia śledztwa i wskazał drogę cywilną. Po wezwaniu Artura Ciecierskiego do opublikowania przeprosin, redakcja początkowo milczała.  Ostatecznie w dniu dzisiejszym Tygodnik w aktualnym numerze opublikował przeprosiny o następującej treści:

” Tygodnik Nowodworski przeprasza Artura Ciecierskiego pełniącego funkcję burmistrza Zakroczymia za publikacje artykułów naruszających dobre imię oraz wizerunek Artura Ciecierskiego, które to artykuły ukazały się na łamach Tygodnika Nowodworskiego w okresie pomiędzy 4 kwietnia 2018 r. a 19 września 2018 r.”

Czy po opublikowanych przeprosinach Tygodnik zaprzestanie publikacji artykułów godzących w dobre imię burmistrza? Czas pokaże.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.