Zakroczymianka wygrała telewizyjne show

Iwona Tomaszewska to aktywna mieszkanka Zakroczymia. Na co dzień pracuje w kancelarii prawnej. Po godziniach działa społecznie na rzecz różnych grup Zakroczymia. Kilka dni temu wygrała telewizyjny program „Shopping Queens – Królowe zakupów” emitowany na antenie PolsatCafe. Na swoim koncie ma wiele występów w telewizjach śniadaniowych oraz programach poradniczych i kulinarnych.

Iwona to normalna żona, mama dwóch synów z zawodu prawnik. Działa społecznie jako sekretarz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakroczymiu oraz sekretarz UKS Lider Zakroczym. W swojej wspólnocie mieszkaniowej wybrana została na prezesa. Również Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Zakroczymia zadecydowała o powierzeniu funkcji prezesa. Aktywnie działa również w sztabie WOŚP w Zakroczymiu.

Przygoda telewizyjna zaczęła się w 2020 roku od zgłoszenia do programu Dzień Dobry TVN w temacie „Przesądy ślubne”. Wystarczyło wysłać krótki filmik na Instagramie i w ten sposób, po raz pierwszy pojawiła się z mężem właśnie w tym temacie. Potem brała udział kilkukrotnie w różnych tematach dotyczących głównie rodziny, szkoły i dzieci. Nazywają Ją tam – Ekspert Mama Prawnik. – Spotkania w telewizji śniadaniowej w Dzień Dobry TVN, to miłe spotkanie z prowadzącymi i ekspertami w różnych dziedzinach kultury, sztuki i zdrowia. Tematy poruszane na wizji dotyczą spraw każdego z nas. Można porozmawiać z prowadzącymi i specjalistami oraz wypić z nimi pyszną kawę. – mówi zakroczymianka Iwona Tomaszewska.

W 2022 roku brała udział w programie kulinarnym 10 wizyt Michela Morana, gdzie wybitny kucharz przyjechał do remizy strażackiej w Zakroczymiu, żeby skosztować jej potraw. – Ugotowałam dla niego wtedy pyszną zupę krem z białych warzyw z jabłkiem, dorsza pod kołderką i przepyszną szarlotkę. Wszystkie dania zjedliśmy z Michelem wspólnie na masce samochodu strażackiego. – dodaje Iwona Tomaszewska.

W 2023 roku wystąpiłam w programie PolsatCafe –„Shopping Queens – Królowe zakupów”. Formułą programu są 60 minutowe zakupy dwóch stylizacji za kwotę 900 złotych. Biorą w nich udział cztery kobiety, które finalnie na wybiegu prezentują swoje stylizacje i oceniają się nawzajem. Moje stroje związane z tematyką „ wystawne przyjęcie związane z nakryciem głowy” oraz drugi temat pod nazwą „ sklep z przyprawami- sól i pierz” spodobały się zarówno jury jak i moim konkurentkom. Wybrałam czarną suknię a na nakrycie głowy zakupiłam zielony fascynator, zaś druga stylizacja to zielona sukienka z fioletowymi kwiatkami czyli czosnkowa sukienka, ponieważ czosnek ma piękne fioletowe kwiatki, zanim stanie się czosnkiem do zjedzenia. Udało mi się pokonać rywalki i wygrać główną nagrodę bon zakupowy na kwotę 2500 złotych. – opowiada z dumą zakroczymianka.

Zapytana czy ma parcie na szkło odpowiada z rozbrajającą szczerością – Oczywiście ze tak. Bardzo lubię kamerę i kamera mnie chyba również. Czuję się swobodnie podczas nagrań, uwielbiam programy nagrywane „na żywo” bez scenariuszy i gotowych tekstów. Można wtedy wymieniać poglądy swobodnie i normalnie jak podczas zwykłej rozmowy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.