Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczymski Bieg Niepodległości

W niedzielę (12.11) w Zakroczymiu odbył się kolejny już Bieg Niepodległości. Sportowcy w tym dzieci i młodzież oraz dorośli biegnąc po ulicach Zakroczymia uczcili 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Ogromnie się cieszę, że nasz wspólny pomysł, mój i Aleksandry Szczurowskiej, został tak pięknie patriotycznie zrealizowany. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali przy tym Biegu. Wspólny hymn śpiewany z dziećmi, flagi w rękach i patriotyczna piosenka „My Pierwsza Brygada” śpiewana wspólnie przed startem dorosłych na 5 km, to wspaniale niezapomniane wrażenia i obrazy. Do zobaczenia za rok – mówi Artur Ciecierski burmistrz Zakroczymia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.