Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zamknięcie odcinka ul. Parowa Warszawska w Zakroczymiu

W związku z możliwością osunięcia muru oporowego wraz ze skarpą przy ul. Parowa Warszawska w Zakroczymiu, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu, na niebezpiecznym odcinku ulicy wprowadzony został tymczasowy zakaz ruchu zarówno pieszego jak i kołowego.

Do ul. Parowa Warszawka można dojechać ul. Starostwo poprzez wyznaczone objazdy. Jak przekazuje Gmina Zakroczym – droga zamknięta będzie do czasu osiągnięcia porozumienia w przedmiocie rozbiórki muru z właścicielami działki powyżej. Burmistrz deklaruje rozbiórkę muru w każdej chwili, ale wyraźnie podkreśla, że nieruchomość musi zostać zabezpieczona przed osunięciem. Zapewne w tej sprawie Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wyda decyzję. Zobaczymy wtedy jakie podejście do sprawy będą mieli właściciele nieruchomości. Za utrudniania przepraszamy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.