Zapraszamy na II Jarmark Bożonarodzeniowy do Nasielska

Odliczamy dni! Już niebawem, 2-3 grudnia w centrum Nasielska na terenie odnowionego skweru odbędzie się III edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Bez wątpienia czeka nas mnóstwo atrakcji. Warsztaty artystyczne, karuzela wiedeńska, szczudlarze, sanie VR, śnieżna kula, spektakl teatralny, fotobudka 360, Food Trucki a przede wszystkim wizyta św. Mikołaja, który przyjedzie do Nasielska świątecznym autobusem!

Na scenie zaprezentują się nasielscy seniorzy, przedszkolaki i młodzież szkolna, jak również członkowie grupy tanecznej „Pasja Tańca” z Nasielska. Nie lada gratką będzie koncert nasielskiego chóru „Lira” pod przewodnictwem Pani Joanny Ostaszewskiej. Do Nasielska przyjadą również artyści z naszej gminy partnerskiej z Nowej Uszycy. Nie zabraknie również bajkowej aranżacji chatki Shreka – ulubieńca dzieci i dorosłych, a to wszystko pod sufitem stworzonym z magicznych girland . Czas jarmarku, to czas spełniania dobrych uczynków. Dlatego też odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz Ksawerego Daleckiego , który zmaga się z nieuleczalną chorobą. Dwudniowy jarmark zakończymy lodowym show – pokazem rzeźbienia w lodzie! Szczegóły znajdują się na plakacie.

Wszystkich mieszkańców i gości zapraszamy na przepyszną herbatkę serwowaną przez pracowników Urzędu. Dziękujemy serdecznie wszystkim sponsorom i partnerom, którzy pomagają nam stworzyć to wyjątkowe święto w naszej gminie. Spotkajmy się przy kolorowej choince w centrum jarmarku, śpiewajmy, złóżmy sobie życzenia świąteczne i bądźmy po prostu razem!
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.