Zatrzymani poszukiwani listem gończym i nakazem doprowadzenia

Niemal każdego dnia policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Wczoraj mundurowi na terenie powiatu nowodworskiego zatrzymali trzy takie osoby.

We wtorek po godz. 18:00 nasielscy kryminalni udali się na ul. Kościuszki. Funkcjonariusze mieli informację, że ukrywa się tam mężczyzna poszukiwany za oszustwo. Na miejscu zatrzymali 35- latka, za którym Prokuratura Rejonowa w Opocznie wystawiła list gończy. Mieszkaniec Nasielska trafił do aresztu.

Tego samego dnia rano, policjanci z nasielskiego komisariatu trafnie wytypowali, gdzie przebywa poszukiwany nakazem doprowadzenia 33- letni mieszkaniec Nasielska. Mężczyznę zastali w jednym z mieszkań przy ul. Płońskiej. Mieszkaniec Nasielska uwolnił się od aresztu, wpłacając zastępczą karę w postaci grzywny.

Kolejny poszukiwany wpadł po południu w ręce modlińskich stróżów prawa. 51- latek z Modlina Twierdzy miał do odbycia karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności, zgodnie z nakazem doprowadzenia, wydanym przez nowodworski sąd. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do jednostki penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.