Zatrzymany w miejscu pracy, posiadał narkotyki

33- letni nowodworzanin, w tym tygodniu został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego, w związku posiadaniem narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli u niego mefedron i marihuanę. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy kryminalni udali się do miejsca pracy 33- letniego nowodworzanina. Funkcjonariusze mieli informację, że mężczyzna posiada środki odurzające. W kieszeni spodni mężczyzny znaleźli pudełko z zielonym suszem roślinnym. 33-latek wyjaśnił, że to marihuana. Policjanci zatrzymali go. Następnie przejechali z nim do miejsca jego zamieszkania. W mieszkaniu, podczas przeszukania mundurowi zabezpieczyli dwie torebki foliowe z zapięciem strunowym, z zawartością suszu roślinnego, a następnie kolejną torebkę z szarym proszkiem.

Wszystkie nielegalne przedmioty zostały zabezpieczone, a zatrzymany mężczyzna w asyście policjantów trafił do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Ujawniony przy nim szary proszek oraz susz roślinny poddano badaniu testerem narkotykowym. Potwierdził on, że jest to mefedron oraz marihuana o łącznej wadze ponad 30 gramów. Sprawa trafiła do policjantów z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego, którzy przedstawili 33-latkowi zarzut za posiadanie środków odurzających. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nadzór nad tym postępowaniem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.