Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zderzenie autobusu gminnego z lawetą

W poniedziałek (21.08) po godzinie 18 w Szczypiornie gm. Pomiechówek, doszło do zderzenia gminnego autobusu z lawetą. Kierujący autobusem został ranny i odwieziony do szpitala.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 18:13. Kierujący Mercedesem typu lawta 29-latek obywatel Gruzji nie ustąpił pierwszeństwa dla autobusu gminnego marki Iveco za kierownicą którego siedział 56-latek. Kierujący autobusem odwieziony został do szpitala – przekazała naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

W akcji ratunkowej udział brały zastępy Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego i Pomiechówka oraz zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Foto: Maciej Gajewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.