Zgłosił interwencje, okazało się, że sam jest poszukiwany

Policjanci z nasielskiego komisariatu w nocy z soboty na niedzielę zatrzymali poszukiwanego 47- latka. Sąd Rejonowy w Bytomiu wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do aresztu i odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności oraz wszczął poszukiwana w celu ustalenia jego miejsca pobytu. Skazany trafił do jednostki penitencjarnej.

5 maja 2024 r. przed godz. 3 rano do dyżurnego Komisariatu Policji w Nasielsku zadzwonił mężczyzna informując, że do drzwi jego domu ktoś się dobija. Mundurowi, którzy dotarli na miejsce, wylegitymowali zgłaszającego. Wtedy okazało się, że to nie koniec interwencji.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie mundurowi ustalili, że 47- latek ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc w ten sposób uniknąć odpowiedzialności karnej. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bytomiu, w celu ustalenia miejsca pobytu. Do odbycia miał również karę bezwzględnego pozbawienia wolności w wymiarze 10 miesięcy.

Nasielscy policjancii zatrzymali 47- latka. Trafił on do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.