Złotopolice: Poszukiwany wpadł bo popełnił wykroczenie

Policjanci z Posterunku Policji w Załuskach zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, poszukiwanego sądowym nakazem doprowadzenia. Mężczyzna wpadł, bo wyrzucił śmieci przy drodze w Złotopolicach. Trafił do zakładu karnego.

Wczoraj o godz. 19 policjanci z Załusk patrolowali teren miejscowości Złotopolice. W pewnym momencie zwrócili uwagę na mężczyznę, który stał przy drodze z motorowerem. Na pobocze wyrzucił on opakowanie po wypitym napoju. Gdy policjanci zwrócili mu uwagę, tłumaczył im, że skuter mu się popsuł i prowadzi go do znajomych, a śmieci natychmiast uprzątnie. Funkcjonariusze wylegitymowali go – opisuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. – Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna – 47-letni mieszkaniec pow. nowodworskiego – jest poszukiwany. Został za nim wydany sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności – dodaje oficer prasowy.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Po przewiezieniu do płońskiej komendy trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie został przewieziony do zakładu karnego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.