Zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem

Odkryj najdłuższy budynek w Europie! Podczas wycieczki z naszym przewodnikiem, poznasz tajemnice Twierdzy Modlin oraz zobaczysz niedostępne na co dzień zabytki. To niepowtarzalna okazja, by wejść w ślady bohaterskich żołnierzy, którzy bronili tego niezwykłego miejsca!

Widzimy się w sobotę (11 listopada) i w niedzielę (12 listopada), o godzinie 12:00, pod Centrum Edukacji „Prochownia 197”, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.

Stamtąd wyruszymy na wycieczkę, podczas której zobaczycie wiele interesujących miejsc.
Między innymi zobaczycie:
– Areszt Carski
– Koszary Obronne
– Wieżę Wodną
– Stołówkę wojskową
– Kojec Meciszewskiego z widokiem na Spichlerz

(Zwiedzanie zaczyna się o 12:00. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których przejdziecie około 3 kilometrów).
Co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem należy zgłosić się do naszego punktu „Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197”, w celu zeskanowania biletów.

Całkowity koszt: 35zł/osoba!
UWAGA! Lepiej się pospieszcie bo liczba miejsc jest ograniczona! https://goingapp.pl/kup-bilety/twierdza-modlin-zwiedzanie-z-przewodnikiem-23

To jeszcze nie wszystko!
Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – bilety w cenie zwiedzania.
• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza
• Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197” – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! Czas zwiedzania: zależny od grupy.
Dlatego jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie!
Do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.