Czosnów: Ponowny areszt za znęcanie nad żoną

Policjanci z Komisariatu w Czosnowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną. 64-latek odbywał już karę za to przestępstwo. Kiedy wrócił do domu, ponownie zaczął stosować przemoc wobec żony. Edward D. usłyszał zarzut, a sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niego 3 miesiące aresztu.

W niedzielę, 25 grudnia, do dyżurnego komendy dotarło zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie gm. Czosnów, w budynku mieszkalnym doszło do awantury. Natychmiast na miejsce została skierowana załoga policjantów. W środku znajdowała się wystraszona kobieta, która powiedziała policjantom, że jej mąż będąc pod wpływem alkoholu wszczyna awantury i po powrocie z zakładu karnego znów zaczął się nad nią znęcać psychicznie i fizycznie.

64-letni agresor został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do celi. Ja się później okazało, mężczyzna niedawno wrócił do domu po odbyciu kary za podobne przestępstwo. Niestety gehenna kobiety zaczęła się na nowo. Edward D. po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją żoną i trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

/KPP Nowy Dwór Maz/