Henrysin: Śmiertelny wypadek na DK 62.

We wtorek (17.09) około godziny 13 na DK 62 na wysokości Henrysina w gm. Zakroczym, doszło do śmiertelnego wypadku samochodowego. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe oraz policję. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu a dwie zostały ranne. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim.

Do wypadku doszło w rejonie wsi Henrysin na DK62 tuż za Zakroczymiem. Wstępnie wiemy, że jedna osoba nie żyje a jedna jest ciężko ranna i ma uraz czaszkowo mózgowy. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 19 z Sokołowa Podlaskiego.

Na skrzyżowaniu DK 62 z drogą lokalną prowadzącą do Henrysina doszło do zderzenia samochodu Citroen z Seatem. W Citroenie podróżowały dwie osoby w wieku 62 i 49 lat. Seatem podróżowała jedna osoba w wieku 28 lat. 62-latek poniósł śmierć na miejscu a pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala – mówi st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Śledztwo w sprawie wypadku wszczęła Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejscu pierwsze czynności procesowe wykonał prokurator oraz technicy.