Kronika Policyjna 3-9 Kwietnia

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 3 do 9 kwietnia. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI

ul. Berlinga – kradzież z włamaniem do domu
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 04 kwietnia w godzinach przedpołudniowych po wyważeniu okna dostał/li się do środka i dokonał/li kradzieży biżuterii i sprzętu elektronicznego. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 8000 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie prosimy o zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

ZAKROCZYM
ul. Płońska – kradzież telefonu
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 03 kwietnia br. z niezamkniętego schowka motoroweru dokonał/li kradzieży dokumentów oraz tel. komórkowego. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 300 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie prosimy o zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

POMIECHÓWEK
Kosewko – kradzież samochodu
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w nocy 09 kwietnia br. z ogrodzonej posesji dokonał/li kradzieży nissana qashqai kol. grafitowego, rok. prod. 2012. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 40 000 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie prosimy o zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Stanisławowo – kradzież pieniędzy
Według ustaleń policjantów dwie nn kobiety 08 kwietnia br. w godz. przedpołudniowych weszły do mieszkania 82-letniej właścicielki pod pretekstem sprzedaży nn artykułów. Następnie prawdopodobnie wykorzystały nieuwagę 82-latki i z szuflady dokonały kradzieży 20 000 zł. Po zdarzeniu wyszły z pomieszczenia i prawdopodobnie odjechały nn pojazdem w nieznanym kierunku. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda.
Jednocześnie policjanci apelują do wszystkich mieszkańców, aby nie wpuszczali do domów i mieszkań nieznanych osób i dokonywali jakichkolwiek transakcji handlowych, w celu uniknięcia podobnych zdarzeń . Prosimy również o zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Na terenie powiatu nowodworskiego w analizowanym okresie doszło do 2 wypadków i 22 kolizji.

mł. asp. Szymon Koźniewski

TAGI: