Kronika Policyjna od 13 do 19 marca

Kronika Policyjna od 13 do 19 marca

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 13 do 19 marca. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
1. ul. Gen. Chrzanowskiego – kradzież z włamaniem do pojazdu
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a prawdopodobnie w nocy z 18 na 19 marca br. poprzez wybicie szyb w pojeździe audi dokonał/li kradzieży, cb oraz zmieniarki płyt cd. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 1200 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda.

2. ul. Wojska Polskiego – nietrzeźwy kierujący
17 marca przed godz. 21.00 policjanci prewencji zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata uno. 26-letni mieszkaniec NDM po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto kierowca miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i niestosowanie się do wyroku sądu.

NASIELSK
1. Mogowo – kradzież rynien
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a prawdopodobnie w okresie od 11 do 14 marca br. dokonali kradzieży rynien i rur z budynku PKP. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 4000 zł. Postępowanie prowadzi komisariat w Nasielsku.

CZOSNÓW
1. Wincentówek gm. Leoncin – kradzież pojazdu

Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a prawdopodobnie w godz. popołudniowych 16 marca br. dokonał/li kradzieży, pojazdu renault Clio, koloru czerwonego, rok. Prod. 2016. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 50 000 zł. Postępowanie prowadzi komisariat w Czosnowie.

2. Łosia Wólka – nietrzeźwy kierujący
15 marca przed godz. 21.00 policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę vw golf. 49-letni mieszkaniec Warszawy po przebadaniu miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
1. Cegielnia Kosewo– kradzież z włamaniem do domku letniskowego

Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a prawdopodobnie w okresie od 09 na 19 marca br. poprzez demontaż drzwi dokonał/li kradzieży, m.in. szafki, taczki ogrodniczej, oświetlenia solarnego, dywanu i rolet. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 1200 zł Postępowanie prowadzi nowodworska komenda.

2. ul. Nasielska– nietrzeźwy kierujący

13 marca przed godz. 20.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mazdy. 26-letni mieszkaniec gm. Nasielsk po przebadaniu miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Na terenie powiatu nowodworskiego w analizowanym okresie doszło do 26 kolizji.

mł. asp. Szymon Koźniewski

Brak komentarzy.

Komentarze

Musisz się zalogować , aby móc komentować.