Modlitwa o zdrowie dla byłego proboszcza

Były proboszcz parafii św. Barbary w Modlinie Twierdzy, ksiądz Cezary Siemiński od blisko 3 miesięcy walczy z chorobą nowotworową. Obecnie poddawany jest kolejnej dawce chemioterapii. Zarówno w modlińskim kościele jak i obecnej parafii ks. Cezarego w Obrytem, trwa modlitwa o zdrowie dla duchownego.

Ks. Cezary Siemiński był przez 7 lat proboszczem nowo powstałej w 2007 roku parafii pw. św. Barbary w Modlinie Twierdzy.

Pod koniec sierpnia w szpitalu chorego kapłana odwiedził biskup Piotr Libera. Po odwiedzinach ksiądz Cezary napisał na parafialnym facebooku:

Dziś odwiedził mnie w szpitalu bp Piotr Libera. Dziękuję za wizytę. Tak bardzo chciałbym zobaczyć, spojrzeć w oczy i podziękować tym wszystkim, którzy w tych dniach modlą się za mnie w parafii w Obrytem i w Twierdzy, i w Popowie. Dziękuję członkom RRN z naszej diecezji, z Pułtuska i nie tylko. Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, których Bóg postawił w moim kapłańskim życiu i na obecnej trudnej drodze. Dziękuję za każdą pomoc przy podwożeniu mnie na badania czy do szpitala. Dziękuję za wszystkie msze święte, różańce, i inne modlitwy. W sercu jestem spokojny i ufny, że Matka Najświętsza kolejny raz przytuli mnie i pozwoli przetrwać kolejną próbę wiary.
REKLAMA

Dołączam swoje cierpienie i obolałą modlitwę
Ks. Cezary.

Księdzu Cezaremu życzymy dużo zdrowia i sił do walki z chorobą.