Policjanci z wizytą w Urzędzie Pracy

W tym tygodniu funkcjonariusze nowodworskiej komendy podczas spotkania w Urzędzie Pracy przekazali informacje, z którymi mogą zapoznać się osoby poszukujące zatrudnienia, a jednocześnie zainteresowane służbą w Policji. Uczestnicy zadawali wiele pytań dotyczących wymogów formalnych oraz poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim przeprowadzili spotkanie informacyjno- edukacyjne w nowodworskim Urzędzie Pracy. Mundurowi informowali przybyłych uczestników o trwającej rekrutacji i wymaganiach, jakie stawiane są kandydatom do służby.

Przedstawili prezentację multimedialną, zawierającą podstawowe dane, dotyczące wymogów formalnych. Nie zabrakło ponadto szczegółowych informacji, dotyczących każdego z etapów postępowania kwalifikacyjnego, prowadzonego w stosunku do osób ubiegających sie o przyjęcie do służby w Policji.

Na koniec funkcjonariusze odpowiadali na pytania, dotyczące szczegółów doboru do służby w Policji, które zadawali przybyli na spotkanie uczestnicy.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.