Nasielsk: Krzysztof K. uciekał z narkotykami

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Nasielsku, podczas patrolu pieszego osiedla przy ul. Warszawskiej w Nasielsku zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok nagle zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany. W toku dalszych czynności okazało się, że powodem ucieczki były przenoszone przez niego narkotyki.

W ubiegłą środę funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Nasielsku, podczas patrolu pieszego osiedla przy ul. Warszawskiej w Nasielsku, zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok nagle zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu uciekającego mężczyznę zatrzymano. Uciekającym okazał się być już wcześniej notowany Krzysztof K. 25-letni mieszkaniec Nasielska. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili w kieszeni jego kurtki środki odurzające w postaci marihuany o łącznej wadze 0,4 grama.

Krzyszotof K. podczas przesłuchania przyznał się do nielegalnego posiadania środków odurzających i poddał się wyznaczonej mu karze.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/KPP Nowy Dwór Maz/