Nowy Dwór Maz: Dachowanie na Wojska Polskiego

W piątkową noc (11.11) chwilę po godzinie 4 na ulicy Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Mercedes i Ford. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala.

Kierująca pojazdem marki Ford mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego jadąc ul. Okulickiego przez skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego na wprost, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Mercedes mieszkańcowi powiatu legionowskiego, doprowadzając do zderzenia się pojazdów.

Na miejsce natychmiast przyjechały zastępy Straży Pożarnej oraz Policja i zespoły Ratownictwa Medycznego. Strażacy jak zawsze w takiej sytuacji zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulatory w pojazdach.

Kierującą Fordem oraz pasażera Mercedesa z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Kierujący zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikami 0,00 ml/l. Policjanci sporządzili dokumentację procesową. Dochodzenie w sprawie tego wypadku prowadzić będzie Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

/PJ/