Nowy Dwór Maz: Kolizja dwóch pojazdów na DK62

W czwartek (26.09) po godzinie 18:30 na DK62 w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym z pojazdów podróżowało dziecko. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratunkowe.

Jak ustalili policjanci – kierujący Fordem 38-letni obywatel Ukrainy, jadąc ulicą Żołnierzy Września w kierunku Pomiechówka na skrzyżowaniu z ulicą Mieszka I, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem a następnie zjechał z drogi i uderzył w stojący i czekający na włączenie się do ruchu, samochód osobowy marki Opel, za kierownicą którego siedział 33-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. W samochodzie przebywał również 10-letni syn mężczyzny – informuje st. asp. Joanna Wielocha – Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe i policja. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia a ratownicy medyczni przebadali uczestników kolizji. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi a obywatel Ukrainy został ukarany mandatem karnym.