Z ostatniej chwili:

UWAGA!!! Woda w wodociągu  w  Zakroczymiu jest już zdatna do spożycia *** Sanepid wydał pozytywną opinię na temat jakości wody

Podopieczni fundacji Lupus uczestniczyli w zajęciach z nurkowania prowadzonych przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne. Zajęcia obyły się w poniedziałek (16.10) na terenie pływalni należącej do Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Projekt „Poznaj swoją pasję”, to program dla dzieci i młodzieży z rodzin niezamożnych i wymagających wsparcia w wychowaniu, współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Legionowo oraz przez Fundacje LUPUS, zajmującą się przeciwdziałaniem uzależnieniom i patologiom społecznym oraz sportem i kulturą fizyczną. „Poznaj swoją Pasję” w 2017 roku, to już druga edycja, która trwa do końca listopada. Jej cel, to zagospodarowanie czasu młodych mieszkańców Legionowa, pokazanie ciekawych i dostępnych sposobów spędzania czasu wolnego, z dala od używek i uzależnień. Program obejmuje szereg spotkań wyjazdowych, podczas których dzieci i młodzież mają okazje spróbować swych sił w wielu dyscyplinach i poznać różne pasje oraz ludzi, których te pasje ukształtowały.

W obecnej edycji zaplanowane są takie zajęcia, jak np.: jeździectwo, nurkowanie, wspinaczka, gotowanie, zajęcia teatralne, samoobrona, cross fit, biegi ekstremalne z przeszkodami, kręgle, trampoliny, taniec, taekwon-do, robotyka, MMA, pierwsza pomoc przedmedyczna, i inne. Zajęcia są całkowicie bezpłatne dla uczestników.