Uciekał na podwójnym gazie

Policjanci prewencji zatrzymali w pościgu 36-letniego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna po przebadaniu alkomatem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo zatrzymany miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz prawdopodobnie odpowie z jazdę po pijanemu oraz niestosowanie się do wyroków sądu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godzina 20.00 policjanci z prewencji na ul. wojska Polskiego w Nowym Dworze podjęli próbę kontroli kierowcy, który poruszał się alfa romeo. Mężczyzna na widok radiowozu przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Jabłonny. Funkcjonariusze ruszyli w pościg.

W miejscowości Janówek uciekinier próbując skręcić w boczną ulicę uderzył w znak drogowy, a następnie zatrzymał się tuż przed drzewem. Policjanci zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 36-letni Hubert D., mieszkaniec naszego powiatu. 36-latek po przebadaniu alkomatem miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz prawdopodobnie usłyszy zarzut jazdy po pijanemu oraz niestosowanie się do wyroku sądu.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki