Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczym: Wypadek motocyklisty.

W niedzielę (10.05) w Zakroczymiu, chwilę po godzinie 13 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na miejsce wysłano służby ratunkowe i policję. Jak ustalił nasz portal – doszło do zderzenia samochodu osobowe z motocyklem którym podróżowały 2 osoby.

Na miejsce przyjechały 2 karetki pogotowia ratunkowego, które zajęły się poszkodowanymi osobami. Na miejscu okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z nowodworskiej drogówki.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim – na wysokości cmentarza doszło do zderzenia osobowego Suzuki z jednośladem który prowadził 22 letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. Razem z mężczyzną podróżowała kobieta, mieszkanka powiatu płońskiego. Oboje zostali odwiezieni do szpitala. Kierujący suzuki, 26 letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

One thought on “Zakroczym: Wypadek motocyklisty.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.