Uciekał na podwójnym gazie

Policjanci prewencji zatrzymali w pościgu 36-letniego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna po przebadaniu alkomatem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo zatrzymany miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz prawdopodobnie odpowie z jazdę po pijanemu oraz niestosowanie się do wyroków sądu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godzina 20.00 policjanci z prewencji na ul. wojska Polskiego w Nowym Dworze podjęli próbę kontroli kierowcy, który poruszał się alfa romeo. Mężczyzna na widok radiowozu przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Jabłonny. Funkcjonariusze ruszyli w pościg.

W miejscowości Janówek uciekinier próbując skręcić w boczną ulicę uderzył w znak drogowy, a następnie zatrzymał się tuż przed drzewem. Policjanci zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 36-letni Hubert D., mieszkaniec naszego powiatu. 36-latek po przebadaniu alkomatem miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz prawdopodobnie usłyszy zarzut jazdy po pijanemu oraz niestosowanie się do wyroku sądu.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.