2 wypadki i 10 kolizji w majówkę na terenie powiatu nowodworskiego. Byli też pijani kierowcy

W majowy weekend policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego obsługiwali 12 zdarzeń drogowych. Na drogach zatrzymano również pijanych kierowców. Na szczęście w majówkę na terenie powiatu nowodworskiego nikt nie zginął. Strażacy wyjeżdżali 24 razy.

Policja odnotowała dwa wypadki w których ranne zostały dwie osoby. Przez całą majówkę na drogach powiatu doszło również do 10 kolizji. 3 pijanych kierowców ujęto w Nowym Dworze Mazowieckim, Zakroczymiu i Nasielsku. Rekordzista wydmuchał 2,5 promila.

Straż Pożarna interweniowała 24 razy. 13 razy strażacy wyjeżdżali do pożarów min. budynku mieszkalnego czy altany oraz nieużytków i lasów. 2 razy płonął śmiertnik oraz nagrobek na cmentarzu. 5 razy wyjazdy dotyczyły zdarzeń drogowych oraz dwukrotnie pomagano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 2 razy pozostawiony został bagaż na terenie lotniska Warszawa – Modlin co spowodowało interwencje służb.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.