29-latek z narkotykami zatrzymany na lotnisku

W ubiegłym tygodniu policjanci nowodworskiej prewencji na Porcie Lotniczym Warszawa Modlin zatrzymali 29- letniego obywatela Gruzji, który przewoził w aucie amfetaminę. Po przedstawieniu zarzutów mężczyzna do wszystkiego się przyznał. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, podjęli kontrolę wobec kierowcy forda. Podwodem było popełnienie przez 29- latka wykroczenia drogowego. W trakcie interwencji mężczyzna zaczął sie nerwowo zachowywać. Wzbudziło to podejrzenia mundurowych, którzy postanowili sprawdzić co jest tego powodem. W trakcie przeprowadzonej przez policjantów kontroli, zarówno wobec kierowcy jaki i przewożonego przez niego bagażu okazało się, że obywatel Gruzji posiada narkotyki. W mondeo, którym kierował, funkcjonariusze ujawnili amfetaminę.

29- latek został przez mundurowych przewieziony do nowodworskiej komendy. Trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Policjanci Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego zgromadzili w tym czasie materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu posiadania środków odurzających. Mężczyzna do wszystkiego się przyznał.

Zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, 29- latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.