3 kroki do spełnienia marzeń!

Do 11 maja możesz zgłosić pomysł na rozwój swoich talentów i dołączyć do grona tych, którzy razem z firmą Model Opakowania spełnili swoje marzenia.

Trwa druga edycja konkursu „WyMODELuj swoje marzenia”. Termin przyjmowania zgłoszeń to 11 maja br., nie zwlekaj więc ze zgłoszeniem swojego pomysłu na rozwój ciekawych pasji i unikalnych talentów!

W ubiegłym roku marzenia spełnili m.in. Filip – szesnastoletni harcerz należący do 10. Czosnowskiej Drużyny Harcerskiej „Ad astra” im. Małego Powstańca, który zorganizował zajęcia dla zuchów pozwalające im zdobyć sprawność kuchcika; Kacper – utalentowany perkusista, któremu firma Model dofinansowała nowe elementy do zestawu perkusyjnego; tancerka Kinga, która wyjechała na dodatkowy obóz taneczny; pasjonatka windsurfingu Julka, która kupiła własną deskę do pływania.

A Ty? Wiesz już spełnienie jakiego marzenia pozwoliłoby Ci dalej rozwijać swoje talenty i umiejętności? Jeśli tak, to od ich spełnienia dzielą Cię trzy proste kroki.

Po pierwsze, w specjalnym formularzu dostępnym na stronie www.formularze.ffl.org.pl/17, opisz swoją pasję i pomysł na to, jak będziesz ją rozwijał. Pokaż przewidywane efekty Twoich starań. Możesz zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł. Jeśli wygrasz, zrealizujesz jeden z nich.

Po drugie, w swój indywidualny sposób przekonaj Komisję Konkursową, że to właśnie Tobie warto pomóc w spełnianiu marzeń. Po trzecie, zrealizuj projekt! Pokaż co się zmieniło, czego się nauczyłeś, jak rozwinęła się Twoja pasja.

W tym roku wyMODELują się marzenia warte 15 tys. zł.

Regulamin Konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów –

www.modelgroup.com, www.facebook.com/czosnowskamoc/.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.