30 lat istnienia „Życia Nasielska”

Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski wraz z pracownikami Wydziału Organizacji i Promocji na czele z kierownikiem Krzysztofem Millerem odwiedzili pracowników Nasielskiego Ośrodka Kultury – miejsca, w którym tworzona jest lokalna gazeta „Życie Nasielska”.

Wizyta była niespodzianką związaną z wyjątkową dla lokalnego dwutygodnika rocznicą – „Życie Nasielska” świętuje w tym roku 30 lat istnienia!

Gazeta ukazuje się nieprzerwanie od 1 kwietnia 1994 r. Początkowo była miesięcznikiem, następnie tygodnikiem, aż w końcu ostatecznie została dwutygodnikiem.

„Życie Nasielska” służy mieszkańcom gminy jako źródło wielu informacji, począwszy od horoskopów i żarcików, przez polecane książki oraz filmy, porady ogrodnicze, aż do najważniejszych, bieżących spraw z życia samorządu i innych faktów interesujących dla mieszkańców.

Ogromna sympatia i zaufanie, jakimi cieszy się redakcja ŻN wśród czytelników, pozwala z sukcesami funkcjonować na niełatwym dziś rynku. Nie byłoby tych 30 lat bez profesjonalnego podejścia do każdego numeru, szerokiego kolportażu i obecności nie tylko w druku, ale i w przestrzeni internetowej.

Życzymy wszystkim tworzącym gazetę dalszej pomyślności w wypełnianiu ważnej społecznie funkcji. Wiemy, że mieszkańcy chętnie kupują dwutygodnik i mimo ery Internetu lubują się w dużych, pachnących papierem stronicach. Z okazji 30. urodzin życzymy także rosnącej rzeszy czytelników, zadowolonych reklamodawców i wielu, wielu ciekawych tematów! Wyrazy uznania dla całej Redakcji, osób z Państwem współpracujących, całego zespołu oraz środowiska, które wraz z czytelnikami tworzycie.

Gratulujemy pięknej rocznicy życząc co najmniej 100 lat!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.