34-latek wpadł z narkotykami

Płońscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli prawie 120 gramów narkotyków: mefedronu, amfetaminy i haszyszu. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.

Kilka dni temu kryminalni z płońskiej komendy zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej wykonywali czynności na terenie pow. nowodworskiego. Z ich ustaleń wynikało, że 34-letni mieszkaniec Zakroczymia może posiadać w swoim mieszkaniu narkotyki. W czasie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, na półkach kuchennych policjanci znaleźli kilka torebek foliowych ze zbrylonym proszkiem, a w łazience na parapecie okiennym torebki z białym proszkiem i bryłkami ciemnej masy. Przeprowadzone później wstępne badania zabezpieczonych substancji wykazały, że są to: mefedron, amfetamina i haszysz, o łącznej wadze 118 gramów.

Zatrzymany 34-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grożą mu nawet 3 lata więzienia.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.