7 osób zatrzymanych z narkotykami

W ostatni weekend na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego policjanci zatrzymali 7 osób, posiadających przy sobie środki odurzające. Każdemu z nich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowania są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Do pierwszego zatrzymania doszło w piątek, tuż przed godziną 12.00 w rejonie ulicy Sukiennej. Policjanci z Wydziału Kryminalnego nowodworskiej komendy zatrzymali 30-latka, który posiadał przy sobie susz roślinny. Tester wykazał, że była to marihuana.

Kilkanaście minut po godzinie 21.00, w rejonie ulicy Bema w Modlinie Twierdzy mundurowi podjęli interwencję wobec 33- letniego mieszkańca Zakroczymia. Funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie zawiniątko z folii aluminiowej. Jak się okazało, była w nim kokaina.

W sobotę o godzinie 9:00, również na ul. Bema, policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który w opakowaniu po lekach ukrył marihuanę.

Godzinę później, w tym samym miejscu wpadł 23- latek. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę, metamfetaminę oraz tabletkę MDMA.

Jeszcze tego samego dnia, chwilę przed północą, w rejonie ulicy Malewicza doszło do zatrzymania 28-letniego obywatela Litwy, u którego podczas kontroli policjanci zabezpieczyli tabletki extasy.

W ciągu kolejnej godziny na ul. Poniatowskiego funkcjonariusze ujawnili mefedron u 24- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna ukrył go w skarpetce.

Jako ostatni w tym dniu do nowodworskiego pomieszczenia dla osób zatrzymanych trafił 37-letni nowodworzanin, podejrzany o posiadanie narkotyków w postaci mefedronu. Do jego zatrzymania doszło o godz. 2:00 w rejonie ulicy Poniatowskiego

Wszystkie te osoby odpowiedzą za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych. Zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara do 3 lat więzienia.

Postępowania w tych sprawach są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.