Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Antykampania wobec Karola Bielca

Rano na terenie Modlina Twierdzy i Osiedla Młodych pojawiły się banery nawołujące kandydata na urząd burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego do wyjechania do Starachowic, gdzie ostatnio Karol Bielec pracował. Sprawa została zgłoszona na Policję.

O świcie mieszkańcy Modlina Twierdzy zauważyli duży baner z napisem „Bielec WON” wiszący na ogrodzeniu przy ulicy Szpitalnej. Baner z napisem „Krzyczą Osiedla, Bloki, Dzielnice. Bielec Won na Starachowice”. Sprawa została zgłoszona na policję.

O komentarz poprosiliśmy Karola Bielca Nie muszę drukować banerów. Wolę robić coś dla miasta niż tworzyć takie „banery”. Apeluje aby kampania była czysta oparta na argumentach i programie. Mam nadzieję, że uda się złapać osoby i uzyskać zadośćuczynienie na wybrany przeze mnie cel charytatywny.

Kampania w Nowym Dworze Mazowieckim niestety jest brudna. O kolejnym przykładzie jeszcze dziś w naszym portalu.

Foto: Karol Bielec

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.