Areszt za znęcanie się nad partnerką

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez nasielskich policjantów. 26- latek jest podejrzany o to, że znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Sąd Rejonowy w Pułtusku na wniosek Prokuratury zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie, na okres 3 miesięcy.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nasielsku zatrzymali w tym tygodniu 26-latka. Mundurowi ustalili, że mężczyzna znęcał się psychiczne i fizycznie nad swoją konkubiną. Jak wynika z ustaleń policjantów, sprawca wszczynał awantury domowe w trakcie, których wyzywał kobietę słowami wulgarnymi, wypędzał z domu i bił. Mężczyzna noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Nasielscy funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy. Mieszkańcowi Nasielska został przedstawiony zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą.

Prokuratura Rejonowa w Pułtusku wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego, najsurowszego środka zapobiegawczego, o charakterze izolacyjnym. Sąd Rejonowy w Pułtusku przychylił się do wniosku Prokuratury i zastosował wobec 26- latka tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.