Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Biskup mianował dziekanów

Biskup Piotr Libera mianował nowych dziekanów w dekanatach nasielskim i zakroczymskim. Wszystko to przed rozpoczęciem roku szkolnego. Oficjalne rozpoczęcie działalności nowego składu Konferencji Dziekańskiej będzie miało miejsce w dniu 3 września br. (czwartek). Do wielu zadań, jakie ich czekają, należy dobre przygotowanie dekanatów do Światowych Dni Młodzieży, a w najbliższym już czasie troska o zorganizowanie nawiedzenia Znaków ŚDM (Krzyż, Ikona), oraz zaplanowanie w parafiach rozpoczynającego się w grudniu Roku Miłosierdzia.

Dekanat Nasielski
Ks. kan. Jan Majewski, proboszcz parafii pw. św. Katarzyny w Nasielsku, mianowany dziekanem dekanatu nasielskiego.

Ks. kan. Tadeusz Pepłoński, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha w Nasielsku, mianowany wicedziekanem dekanatu nasielskiego.

Ks. mgr Zbigniew Paweł Maciejewski, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Winnicy, mianowany ojcem duchownym księży w dekanacie nasielskim.

Dekanat Zakroczymski
Ks. kan. mgr Andrzej Redmer, proboszcz parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim, mianowany dziekanem dekanatu zakroczymskiego.

Ks. kan. Witold Godleś, proboszcz parafii pw. św. Józefa w Zakroczymiu, mianowany wicedziekanem dekanatu zakroczymskiego.

Ks. kan. mgr Janusz Nawrocki, proboszcz parafii pw. św. Barbary w Nowym Dworze Mazowieckim, mianowany ojcem duchownym księży w dekanacie zakroczymskim.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.