Błędówko: Peugeotem wjechał w słup. Interweniował LPR

W poniedziałek (27.09) chwilę po godzinie 6 na gminnej drodze w miejscowości Błędówko gm. Pomiechówek, kierujący Peugeotem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w słup oświetleniowy. Na miejsce zadysponowano liczne zastępy Straży Pożarnej, zespół Ratownictwa Medycznego i Policję. Do pomocy medycznej przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Okazało się, że 30-letni kierowca Peugeota nie dostosował prędkości i uderzył w słup. Pojazdem podróżował również 62-latek. Obaj mężczyźni odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala – informuje naszą redakcję asp. sztab. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kierujący przebywające w środku pojazdu, wydostany został przez strażaków, którzy użyli narzędzi hydraulicznych. Kierowca odniósł poważne obrażenia i został do niego wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Załoga śmigłowca Ratownik 12 przetransportowała do jednego z warszawskich szpitali, 30-letniego kierowcę w stanie ciężkim z urazem głowy. Od mężczyzny pobrano krew do badania na zawartość alkoholu we krwi.

Czynności na miejscu wykonali policjanci z nowodworskiej drogówki wraz z technikiem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.