Blisko 8 godzin szukali zaginionego 33-latka

W środę (22.05) chwilę po godzinie 12 do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 33-letniego mieszkańca Kazunia Bielany w gminie Czosnów. Z informacji od rodziny, życie mężczyzny mogło być zagrożone. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, prosząc o pomoc strażaków.

Do poszukiwań skierowane wszystkie wolne załogi patrolowo interwencyjne policji oraz funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Z Oddziałów Prewencji Policji z Warszawy, przybyła drużyna młodych policjantów, którzy również włączyli się w poszukiwania. Strażacy Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy, przygotowali sztab w którym wyznaczono sektory do poszukiwań i wysłano w teren tzw. szybkie trójki wraz z GPS-em. Po blisko 7 godzinach akcji i przeszukaniu 22 sektorów o powierzchni 220 hektarów oraz sprawdzeniu terenu z powietrza przy pomocy drona, mężczyzna został odnaleziony w innej części gminy i przywieziony do domu.

Wezwana na miejsce załoga Ratownictwa Medycznego, stwierdziła, że mężczyzna może pozostać w domu pod opieką rodziny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.