Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w Nasielsku

We wtorek (27.02) nastąpiło podpisanie umowy na realizację zadania pt. „Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w Nasielsku”. Zakres prac obejmie budowę ścieżki pieszo-rowerowej o nawierzchni asfaltowej i szerokości 3 m na odcinku 4,09 km, między rondem w Pniewie a ul. Siennicką w Mogowie.

Przy ścieżce zostaną wybudowane 3 miejsca obsługi pieszych i rowerzystów z wiatą, stołami i ławkami, koszami do segregacji, stojakami rowerowymi i Stacją Naprawy Rowerów. Koszt inwestycji – 2 343 486,93 zł brutto, z czego 2 000 000,00 zł stanowi dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego, w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Za wykonanie prac będzie odpowiadała wyłoniona w przetargu firma KABA Leszek Kaczyński, z siedzibą w Nunie 199. Planowany termin zakończenia robót – 27.06.2024 r.

Przy podpisaniu umowy obecni byli: Burmistrz Nasielska – Bogdan Ruszowski oraz Kierownik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych – Radosław Kasiak.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.