Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy komendant Komisariatu Policji w Czosnowie

Wczoraj aspirantowi sztabowemu Grzegorzowi Witkowskiemu zostały powierzone obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie. Na uroczystości obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podinspektor Zbigniew Prusinowski, funkcjonariusze czosnowskiego komisariatu oraz leoncińskiego posterunku, a także Wójt Gminy Leoncin Pan Adam Krawczak oraz przedstawiciele gminy Czosnów.

Uroczysta zbiórka odbyła się 28 lutego 2024 r. w Komisariacie Policji w Czosnowie. Rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisko wręczył aspirantowi sztabowemu Grzegorzowi Witkowskiemu I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podinspektor Zbigniew Prusinowski. Na uroczystości obecny był również Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie podkom. Łukasz Huczko, Kierownik Posterunku Policji w Leoncinie st. asp. Tomasz Kąpiński, Komendant czosnowskiej jednostki w stanie spoczynku aspirant sztabowy Dariusz Liwski, funkcjonariusze czosnowskiego komisariatu oraz leoncińskiego posterunku wraz z pracownikami cywilnymi, Wójt Gminy Leoncin Pan Adam Krawczak oraz przedstawiciele czosnowskiej gminy.

Aspirant sztabowy Grzegorz Witkowski służbę w Policji pełni od 20 lutego 2000 r. Przez lata swojej kariery zawodowej był związany z pionem prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku, zajmując m.in. od dnia 1 czerwca 2020 r. stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Od 15 lutego 2023 r. pełni służbę w Komisariacie Policji w Nasielsku, podległym Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dnia 28 lutego 2024 r. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim młodszy inspektor Rafał Trzaskoma powierzył aspirantowi sztabowemu Grzegorzowi Witkowskiemu pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.