Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Już nie będzie śmierdzieć z zakroczymskiego wysypiska!

W dniu dzisiejszym (29.02) na terenie wysypiska śmieci w Zakroczymiu, dzierżawca uruchomił biogazownie. Wszystko wskazuje na to, że uciążliwości zapachowe zostaną wyeliminowane na dobre.

Informację o uruchomieniu biogazowni przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Artur Ciecierski burmistrz Zakroczymia – W ciągu kilku najbliższych dni będą przeprowadzane prace serwisowe. Jednocześnie dzierżawca informuje, że podczas dzisiejszych ustawień okazało się, że gazu jest na tyle dużo, że należy dołożyć dodatkowy moduł do agregatu. Spółka niezwłocznie przystępuje do realizacji rozbudowy agregatu o kolejny moduł. Niemniej jednak biogazownia działa i już od dzisiaj powinna być odczuwalna znacząca poprawa w kwestii uciążliwości dotykających nasze społeczeństwo.

Zakroczym: Smród z wysypiska?

 

Zakroczym: Nadal śmierdzi ze składowiska odpadów

 

Zakroczym: Strażacy ponownie na wysypisku śmieci

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.