Burmistrz Jacek Kowalski pogratulował swojemu następcy

Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski za pośrednictwem Facebooka pogratulował swojemu następcy Sebastianowi Sosińskiemu wyboru i podsumował swoje rządy od 2000 roku.

Drodzy Nowodworzanie!
Demokracja to nasz wielki przywilej. Zdecydowaliście o wyborze nowego burmistrza. Szanuję Wasz wybór, a Sebastianowi Sosińskiemu gratuluję. Nowy Dwór Mazowiecki nie jest już tym samym miastem, co w 2000 r. Poświęciłem mu kawał życia, by dziś patrzeć na nie z dumą. Nasza wspólna, gminna infrastruktura – oświatowa, sportowa, rekreacyjna zmieniła się nie do poznania. Mamy na swoim terenie wielu dużych pracodawców – zarówno w dzielnicy przemysłowej, jak i Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin. Mamy wreszcie dopływ nowych Mieszkańców, którzy wzbogacają kapitał społeczny naszego miasta.

Przekazuję mandat i miasto w dobrej kondycji z zaplanowanymi na najbliższy czas inwestycjami. Liczę na to, że dotychczasowe tempo rozwoju zostanie utrzymane. Bo w tym wszystkim chodzi o Wasz komfort.

Nowy Dwór Mazowiecki zawsze będzie w moim sercu💙
Tymczasem wracam do pracy.

Dziękuję za wszystkie serdeczności, które do mnie płyną. Rzadko się wzruszam, ale dla tych chwil było warto nieść na swych barkach tę odpowiedzialność. Spotkania z Wami, zwłaszcza te bezpośrednie zawsze były siłą napędową mojego działania.

𝙎𝙯𝙘𝙯𝙚̨𝙨́𝙡𝙞𝙬𝙚𝙜𝙤 𝙉𝙤𝙬𝙚𝙜𝙤 𝘿𝙬𝙤𝙧𝙪!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.