Starostwo Powiatowe

Modlin Twierdza: OSP Ratownictwo Wodne oficjalnie w KSRG

W sobotę (07.03) w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne w Modlinie Tiwerdzy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji włączenia naszej jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. Uroczystość odbyła się w 8 rocznicę powołania jednostki.

Nowy Dwór Maz: Remont budynku przy ul. Chemików 6

Powiat nowodworski zawarł umowę z firmą ENERGODOMY Sp. z o. o. Umowa dotyczy realizacji zadania pn. „Remont budynku użyteczności publicznej przy ulicy Chemików 6 w Nowy Dworze Mazowieckim w części dotyczącej remontu III piętra budynku z przeznaczeniem na działalność Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej”.

Nowy Dwór Maz: Posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W piątek (30.08) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczył Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta. W posiedzeniu udział wzięli: przedstawiciel inspekcji, służb, straży, przedstawiciele gmin oraz inne osoby zaproszone przez Starostę.

Nowy Dwór Maz: Akcja Wiosenne Porządki

W całej Polsce trwa akcja Wiosenne Porządki partii Wiosna. Nie ominęła również Powiatu Nowodworskiego. Sylwia Buźniak, koordynatorka Okręgu Podwarszawskiego i Piotr Gogacz, koordynator powiatu Nowy Dwór Mazowiecki złożyli w czwartek, 14 marca wniosek o dostęp do informacji publicznej dotyczącej wynagrodzeń w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim. Urząd ma teraz 14 dni na odpowiedź.