Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Cybulice Małe: Tragedia w Rut-Paszu. Nie żyje pracownik

W czwartek (01.10) chwilę przed godziną 12 do Cetrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu, wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do zbiornika na odpady potłuszczowe w firmie dzierżawiącej teren od Rut-Paszu w Cybulicach Małych gm. Czosnów.

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby w tym 3 zastępy straży pożarnej, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję. Pierwsza na miejscu zdarzenia zjawiła się karetka pogotowia ratunkowego. Pracownicy sami wyciągnęli mężczyznę ze zbiornika i przekazali medykom. Niestety mimo reanimacji, lekarz stwierdził zgon 36 letniego mężczyzny.

Na miejsce przyjechała policja oraz wezwany został prokurator, który wykonał wstępne czynności. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.