Cząstków Polski: Poważna kolizja na S7

W poniedziałek (1.04) chwilę przed godziną 5 rano na 337 kilometrze S7 w Cząstkowie Polskim gm, Czosnów na pasie w kierunku Warszawy doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Zderzeniu uległy aż 4 pojazdy. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Kierujący BMW 24-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego nie dostosował prędkości i najechał na tył Peugeota Boxera za kierownicą którego siedział 43-letni mieszkaniec Olsztyna. Następnie w wyniku uderzenia, Peugeot wjechał w tył Toyoty Rav, którą prowadził 42-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. W efekcie dominia Toyota uderzyła w tył Hondy za kierownicą której siedziała 39-letnia mieszkanka gminy Leoncin.

W BMW podróżowały dzieci ale nie wymagały udzielenia pomocy medycznej. Żaden z kierowców nie uskarżał się na dolegliwości. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcą uznano mieszkańca powiatu sierpeckiego i nałożono na niego mandat karny.

Na miejscu interweniowali strażacy, którzy zajęli się zabezpieczeniem pojazdów oraz usunięciem płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdów na jezdnię.

 

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.