Dołącz do Szlachetnej Paczki

„Chcesz pomagać? Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. W tym roku działamy w rejonach nie tylko Pomiechówka czy Legionowa, ale także w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jeśli jesteś osobą, która chce pomagać innym? Chcesz wpływać na swoje otoczenie i zmieniać je na lepsze? Nie jest Ci obojętny los osób, które znalazły się w trudnej sytuacji i potrzebują pomocy.

Zgłoś się na wolontariusza Szlachetnej Paczki – SuperW! Rekrutacja trwa do 15 października! Zacznij pomagać, zostań Bohaterem swojego Rejonu. Co należy zrobić, aby się zgłosić?

Należy wejść na stronę z poniższego linku, zarejestrować się, wybrać Rejon i gotowe:
https://www.superw.pl/zostaje-superw?action=button_zglaszamsie_woloszp&place=superw_sg

Czym jest SZLACHETNA PACZKA?
Jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. W tym roku SZLACHETNA PACZKA jest organizowana piętnasty raz.
Pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku, kiedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzonego przez ks. Jacka Stryczka obdarowała 30 ubogich rodzin. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Tylko w 2014 roku Paczka połączyła niemal 1 000 000 Polaków! W tej edycji Paczka dotrze do ponad 600 rejonów na terenie całej Polski!”

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.