Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dozór za narkotyki

Nowodworscy policjanci wraz z kolegami z Komisariatu w Czosnowie, zatrzymali 24-letniego Rafała K., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o handel narkotykami. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2, 5 grama narkotyków. 24-latek usłyszał zarzuty i trafił pod dozór policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Nowego Dworu i Czosnowa dowiedzieli się, że prawdopodobnie 24-letni Rafał K., trudni się handlem narkotykami. W trakcie czynności śledczych okazało się, że podejrzany mężczyzna na terenie gminy Leoncin, miał sprzedać, co najmniej 10 porcji środków odurzających.

W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 grama narkotyków w postaci marihuany i amfetaminy. 24-latek został zatrzymany i trafił do celi. Rafał K. usłyszał zarzut udzielania środków odurzających i trafił pod dozór policji.

 

Komenda Powiatowa Policji
Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.