Dozór za rozbój na mężczyźnie

Policjanci z Nasielska zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego w miniony weekend. 31-letni Jacek Z. i 21-letni Krzysztof P., mieszkańcy naszego powiatu, usłyszeli już zarzut i trafili pod dozór policji. Grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Do komisariatu w Nasielsku zgłosił się 22-letni mężczyzna, który powiedział, że kiedy wracał ze sklepu został zaczepiony przez trzech mężczyzn. Dwóch z nich, pod groźba pobicia, zabrało mu telefon komórkowy, kurtkę oraz dokumenty. Następnie sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśnienia tej sprawy. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanych o dokonanie rozboju oraz odzyskali częściowo skradzione rzeczy. 31-letni Jacek Z. i 21-letni Krzysztof P. trafili do aresztu. Obaj usłyszeli już zarzuty, a prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy zastosował wobec nich dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.