Drugi sort a może i dalej!

Zima dała o sobie znać. Co prawda mrozu dużego nie ma ale opady śniegu pokazały w jakim poważaniu przez władze miasta jest Modlin Twierdza. Chodzi oczywiście o utrzymanie w odśnieżonym stanie ulic i chodników.

Od kiedy nastała nowa ekipa radnych reprezentujących Modlin Twierdzę w Radzie Miejskiej stan jest opłakany. Błoto pośniegowe zalega ulice, chodniki miejskie nie odśnieżone i jak tu żyć Panie Burmistrzu, szanowni radni.

Wystarczy zobaczyć chodniki należące do wspólnot i te miejskie. Różnica ogromna w utrzymaniu na korzyść wspólnot mieszkaniowych. Ale to nie wszystko.

Jeszcze jako radny wymusiłem na władzach miasta, pielęgnację drzew rosnących przy głównych ulicach osiedla. Ma to ogromne znaczenie na bezpieczeństwo mieszkańców.

Od czasu kiedy przestałem być radnym zaprzestano pielęgnacji drzew, stwarzając ogromne zagrożenie zarówno dla kierowców jak i pieszych. Strach pomyśleć jak zawieją większe wiatry i spadające konary zniszczą pojazd samochodowy a w najgorszym wypadku pozbawią życia przechodnia.

Proszę przejechać się ulicą Chłodnia, Chrzanowskiego, Poniatowskiego. Pytam się gdzie są ci uśmiechnięci na folderach wyborczych radni tak gorliwie zapewniający dbanie o lepsze jutro osiedla. Gdzie jest przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego – prawdopodobnie mieszkaniec osiedla Modlin Twierdza.

Szanowni wybrańcy – bycie radnym to nie tylko należna dieta ale sumienne wykonywanie zapewnień przedwyborczych tak gorliwie propagowanych w biuletynie Nowy Dwór Mazowiecki 2010 – 2014 wydanym przez Komitet WND.

Szanowni czytelnicy to tylko jeden przykład a jest ich w mieście wiele za wyjątkiem osiedla Modlin Górka .

Zaprezentowane zdjęcia pokazują prawdę jakim to my jesteśmy sortem dla władz miasta jak i radnych bo – jacy radni taka rada jaka rada takie miasto. Pora na zmianę.

Oleksiak Włodzimierz – były radny

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.