Kronika Kryminalna 17-28 stycznia

Przedstawiamy najnowszą kronikę kryminalną przygotowaną przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Lipowa/Kopernika 28 stycznia 2018r.- kolizja drogowa

19-letni mieszkaniec gm. Nasielsk kierując pojazdem m-ki Fiat Seicento podczas wykonywania na skrzyżowaniu manewru wyprzedzania, spowodował kolizję ze skręcającym w lewo pojazdem m-ki Ford Focus, a następnie uderzył w zaparkowany pojazd m-ki Volvo. Sprawca kolizji ukarany MKK.

Ul. Thommee / dk. 62 27.01.2018r.- kolizja drogowa
22-letni kierujący pojazdem m-ki BMW (mieszkaniec gminy Zakroczym) jadąc ul. Thommee od strony Zakroczymia, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, uderzając w drzewo. Kierujący trzeźwy. Jechał sam. Ukarany mandatem karnym.

Foto: OSP Nowy Dwór Mazowiecki

CZOSNÓW
Cząstków Mazowiecki- nietrzeźwy kierujący
Funkcjonariusze miejscowego komisariatu 19 stycznia br w godzinach wieczornych zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki Opel Astra, którym kierował 46-letni mieszkaniec gminy Czosnów. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie a ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kilka dni później 25 stycznia br ok. godz. 21: 30 miejscowi funkcjonariusze ponownie zatrzymali do kontroli 46-latka, który tym razem w organizmie miał ponad promil alkoholu. Teraz mężczyzna za odpowie przez sądem za popełnione czyny. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
ul. Serocka- nietrzeźwy kierujący 27.01.2017. ok. godz. 00:50
Funkcjonariusze miejscowego posterunku na ul. Nasielskiej zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki BMW, którym kierował 51-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie oraz posiadał zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do 2019 roku. Teraz mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu.

NASIELSK
Borkowo– kradzież z włamaniem do budynku mieszkalnego
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y dokonał/li kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego skąd zabrał/li aluminiową walizkę z zawartością monet kolekcjonerskich i numizmatycznych oraz monet okolicznościowych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 6000 zł. Policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Ul. Rynek- kolizja drogowa
Mieszkaniec gm. Nasielsk kierujący pojazdem m-ki Ford Focus podczas włączania się do ruchu nie zachował należytej ostrożności i uderzył w samochód osobowy m-ki Skoda Fabia kierowanym przez 24-letniego mieszkańca tej samej gminy. Sprawca ukarany MKK.

Nowa Wrona
32-letni kierujący pojazdem osobowym (mieszk. pow. Słupskiego) m-ki Ford Focus nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Kierujący ukarany MKK.

ZAKROCZYM
Ul. Parowa Klasztorna- nietrzeźwy kierujący
Funkcjonariusze ZPI PP Zakroczym zatrzymali do kontroli drogowej pojazd
m-ki VW Polo, którym kierował 31-letni mieszkaniec gm. Zakroczym. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Opr. st. sierż. Sylwia Ochmańska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.